Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську сьогодні, 28 березня, відбулось засідання круглого столу “Регіональний розвиток: виклики та інструменти для політичних партій”. Проект спрямований на розбудову політичної спроможності партій.

Організатори проекту обговорили питання децентралізації, допомагали політикам випрацювати партійну позицію щодо децентралізації та радили, як правильно представляти її потенційним виборцям. Окрім цього, обранцям розповіли про те, як пройшов процес децентралізації в інших країнах.

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій переконує: “Ми не уявляємо свій розвиток без децентралізації влади. Я думаю, ми такі одні в Україні. Якби децентралізація владних повноважень відбулась раніше, ситуація в державі була б стабільнішою.

17555531_730458657136970_1244446853_n-800x600
Децентралізація влади – це сьогодні питання державності в Україні. Це головна реформа і від успіху її проведення багато чого залежить. Вічне питання: скільки влади потрібно? Важко знайти ту необхідну межу владних повноважень між органами місцевої влади та центральними органами. Центральна влада має вирішувати тільки ті завдання, які не може вирішити центральна влада. Політична еліта має втілювати реформу, а не бути її гальмом”.

До слова, активісти проводили семінари вже з п’ятьма фракціями Верховної Ради. Після цього проект вирішили втілити у чотирьох областях України, зокрема і у Франківську.

Фото: gk-press.if.ua

Джерело


Поділитися публікацією: