Поділитися публікацією:

На засіданні виконавчого комітету Коломийської міської ради ставилося на голосування  питання про підняття ціни на платні паркування. До сьогоднішнього дня плата становила 3 грн за годину. Цей тариф діяв ще з 2014 року.

Комунальне підприємство «Коломия Паркосервіс» вирішили підняти плату до 10-ти гривень за годину. За словами директора комунального підприємства  Тараса Кузьмина, по місту розміщено чотири платні парковки.

 «По-перше, мінімальна заробітна плата зросла, по-друге, ми платим відсоток у місцевий б’юджет від мінімальної заротної плати. На той момент вона становила 1200, зараз 3200, відповідно ми сплачуємо більший відсоток у місцевий б’юджет» – пояснює Тарас Кузьмин директор комунального підприємства «Коломия Паркосервіс».

Засіданню виконкому передували громадські слухання, де будь-який охочий житель міста міг висловити свою думку щодо плати за паркування та запропонувати ціну, яка буде зручною як для мешканців міста, так і для Паркосервісу.  Коломияни пасивно поставилася до цих слухань…Проте, в день засідання виконавчого комітету громада зібралися на акцію протесту, де люди висловили своє незадоволення не тільки про підняття плати за паркування, але й за підняття тарифів на квартплату. Захід організувала рада Національно-демократичних сил.

«Ми відгукнулися на обурення людей, які не задоволені тарифами на квартплату, а також тарифами на паркування автомобілів. Стосовно тарифів на паркування, із трьох гривень до 10-ти  – надто різкий стрибок. Людей це не влаштовує і ми не впевнені, що всі будуть платити», – зазначає учасник акції протесту.

28 березня 2017 року виконавчий комітет Коломийської міської ради прийняв рішення про збільшення плати за паркування, цим самим задовільнили звернення «Коломия Паркосервіс». Із 16 присутніх членів виконкому, 11 проголосували «за», 5 – «проти».

Олена Гелетюк


Поділитися публікацією: