Поділитися публікацією:

На практичному завданні франківський суддя набрав найбільшу кількість балів, під час якого потрібно було підготувати проект судового рішення.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на персоніфіковані результати, які були оприлюднені на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів у вівторок, 28 березня.

Серед 182 кандидатів, які не набрали прохідний бал, опинилися, зокрема, депутати Верховної Ради Леонід Ємець та Руслан Сидорович, суддя Верховного Суду Олександр Волков і заступник голови Вищого адміністративного суду Михайло Смокович.

У наступний етап конкурсу пройшли 70 претендентів на посади суддів Касаційного адмінсуду, 76 претендентів у Касаційний господарський суд, 87 претендентів у Касаційний кримінальний суд і 106 претендентів у цивільний Касаційний суд.

Максимальні бали за практичне завдання отримали суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів та черкаський адвокат Євген Синельников. Вони набрали 110,5 бали із 120 можливих.

Варто зазначити, що конкурс у Верховний Суд складається з декількох етапів: тестування, практичного завдання, психологічного тесту, перевірки суддівського досьє. Проводить конкурс Вища кваліфікаційна комісія суддів. Переможців конкурсу, згідно із законодавством, вона повинна рекомендувати призначити на посади суддів Верховного Суду Вищої ради правосуддя. А він, зі свого боку, направляє відповідні подання на призначення Президента. Роль глави держави в цьому процесі – символічна. Він повинен тільки підписати укази про призначення суддів.

На початку конкурсу було 1436 претендентів на посаду судді Верховного Суду. До другого етапу дійшов 521.


Поділитися публікацією: