Поділитися публікацією:

Із русла річки «Прут», що в с. Спас Коломийського району, правоохоронці спільно із працівниками місцевої прокуратури виявили два автомобілі марки «КамАЗ» та навантажувач-ескаватор, водії яких здійснювали незаконний видобуток та перевезення піщано-гравійної суміші.

PM980image001

Вчора, отримавши повідомлення про вказані незаконні дії, поліцейські спільно із працівниками прокуратури виїхали на місце події та задокументувала факт порушення. Транспортні засоби було вилучено та поміщено на майданчик тимчасового утримання Коломийського ВП. Відповідно до законодавства, піщано-гравійна суміш відноситься до корисних копалин державного значення, тож такі дії є кримінально-карними. Особами, які займалися видобутком та перевезенням гравію, як встановила поліція, є троє жителів одного із ближніх сіл.

PM473image003

PM941image004

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення згідно ч.2 ст.240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр, а також корисних копалин загальнодержавного значення). Триває досудове розслідування.

 

Сектор комунікації

Головного управління Національної поліції

в Івано-Франківській області

 


Поділитися публікацією: