Поділитися публікацією:

У коломийському ФОСК “Прикарпаття” відбулися обласні змагання з футзалу на призи Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.Близько 200 дітей з нашої області у трьох вікових групах серед хлопчиків та двох дівочих визначали футзальних переможців. У ФСТ “Колос” ці змагання визнаються чемпіонатом з футзалу серед сільських дітей. Урочисте відкриття змагань розпочали з виконання державного гімну та привітального слова голови обласної організації “Колос” Михайла Вінтоняка.
У наймолодшій віковій групі, а саме 2006-2007р.н. перемогу здобули представники Городенківщини, серед дітей 2004-2005 р.н. перше місце – у Коломийської районної команди, а у старшій віковій групі тріумфувала команда зі Снятина.
Тепер команди-переможці турніру представлятимуть Івано-Франківщину на Всеукраїнських зональних змаганнях, що відбудуться цього тижня.
Також голова обласної організації “Колос” Михайло Вінтоняк відзначив неприємну тенденцію у сільському спорті, а метою ВФСТ “Колос” є збереження сільських дитячих спортивних шкіл.

Деталі в сюжеті НТК

Головне фото: скріншот з відео


Поділитися публікацією: