Поділитися публікацією:

Це типовий випадок, коли аферисти знаходять довірливих співрозмовників, котрі без особливих зусиль шахраїв довіряють їм таємну інформацію банківських реквізитів, що у жодному випадку робити не потрібно, щоб не бути ошуканими.

Цього разу шахраї обвели довкола пальця 52-річну франківчанку. Невідомий зателефонував на мобільний телефон потерпілій і представився працівником Польського консульства, інформує прес-служба поліції. Чоловік в телефонні розмові повідомив заявниці, що її син, який на даний час перебуває в Польщі, нібито пошкодив майно фірми, де працює.

І щоб син зміг уникнути відповідальності, шахрай запропонував жінці вирішити проблему за грошову винагороду. Для цього вказав рахунок, на який потрібно було перерахувати гроші. Звісно, жінка була готова віддати останнє, аби врятувати рідну людину. Тож і перерахувала, беззастережно вищевказану суму грошей.

За деякий час потерпіла зателефонувала синові й, на свій подив і жах, зрозуміла, що її жорстоко обдурили та обікрали шахраї. З цим повідомленням вона звернулася до поліції.

Відповідна інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.


Поділитися публікацією: