Поділитися публікацією:

На окупованих територіях Донбасу сепаратисти змінюють у місцевих жителів і криміналітету зброю і боєприпаси на алкоголь і сигарети. Про це сьогодні, 2 квітня повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України в публікації на Фейсбуці .

Російські окупаційні війська нехтують домовленостями тристоронньої контактної групи по припиненню вогню з 00.00 1 квітня ц.р. і продовжують здійснювати провокаційні обстріли позицій сил АТО із застосуванням стрілецької зброї, мінометів і штатного озброєння БМП.

У з’єднаннях та частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ виявлено численні випадки розкрадання російськими військовослужбовцями зброї та боєприпасів з метою подальшого продажу або обміну на матеріальні цінності.

1 квітня ц.р. затриманий військовослужбовець 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, який намагався перевезти через кордон з РФ п’ять одиниць стрілецької зброї.

Проводиться розслідування фактів викрадення боєприпасів на передових позиціях 7 окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2 АК. Встановлено, що російські військовослужбовці бригади налагодили продаж боєприпасів кримінальним структурам, а також вимінювали патрони і гранати на спиртні напої. Зокрема, місцеві жителі обмінювали 500 одиниць набоїв до стрілецької зброї на одну пляшку горілки і п’ять пачок сигарет.

Раніше в розвідці повідомляли, що комісія з Ростова виявила грошові махінації російських офіцерів в «ЛДНР» .

Головне фото ілюстративне


Поділитися публікацією:
Теги: , ,