1
strichka
Поділитися публікацією:

Кабінет міністрів України вимагає переглянути рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг про введення абонентської плати за газ.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook, повідомляє «Слово і Діло».

«Ні я, ні Уряд це категорично не підтримуємо. Я тільки розмовляв з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча НКРЕ і не підпорядковується уряду і прем’єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуто», – сказав прем’єр.

При цьому він зазначив, що в Кабміні відбулася нарада, на якому розглядали питання введення абонплати і підраховували, як це вплине на оплату за газ для українців.

«Збільшення дійсно є і становить в середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе в багатоквартирних будинках», – підкреслив Гройсман.

Абонентська плата стягуватиметься з 1 квітня зі споживачів щомісяця, незалежно від обсягу споживання газу. Плата буде нараховуватися залежно від типу газового лічильника.

Нагадаємо, 31 березня Кабмін оприлюднив постанову про непідвищення ціни на газ для населення. Уряд проаналізував процес розщеплення плати за газ, який буде відбуватися з 1 квітня відповідно до прийнятого законодавства, і змоделював формулу, за якою формуватимуться платіжки.

.

 


Поділитися публікацією: