Поділитися публікацією:

Президент України Петро Порошенко ініціював створення робочої групи з напрацювання змін до закону “Про запобігання корупції” щодо е-декларування. Про це на Погоджувальній раді повідомив представник Президента, народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Артур Герасимов, передає прес-служба “БПП.

“Президент України делегує в цю робочу групу своїх представників, зокрема заступника глави Адміністрації Президента Дмитра Шимківа, фракція Блоку Петра Порошенка готова делегувати своїх представників”, – цитує прес-служба Герасимова.

З його слів, Порошенко вже звернувся до представників громадськості з проханням долучитися до цієї робочої групи. “Вважаю, що до напрацювання змін має долучитися і Ярослав Юрчишин з Transparency International, і Віталій Шабунін з Центру протидії корупції, Тарас Шевченко з РПР та інші. Також прошу всі фракції і групи визначитися і делегувати своїх представників до цієї робочої групи “, – зазначив народний депутат.

Нагадаємо, законопроект, який вимагає від антикорупційних організацій подавати електронні декларації про майно і доходи був спрямований на підпис Президенту ще 27 березня.


Поділитися публікацією: