Поділитися публікацією:

З метою підвищення ефективності спільної діяльності прокуратурою Івано-Франківської області 30 березня поточного року із залученням представників Руху проведено практичні навчання щодо вивчення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, на предмет виявлення порушень Закону України «Про запобігання корупції» та використання даних електронної системи публічних закупівель «ProZorro».

Під час заходу обмінялися досвідом роботи з базами даних державних органів та державними реєстрами. При цьому вироблено механізм обміну інформацією про порушення посадовими особами вимог Закону.

Варто зазначити, що представники вказаного руху одними з перших почали надавати допомогу,  спрямовану на спільне  виявлення та викорінення  корупції.

За час своєї роботи учасниками Руху зібрана численна інформація про можливі правопорушення посадовими особами державних органів та місцевого самоврядування, які направлено в органи прокуратури для вжиття в межах повноважень відповідних заходів.

Співпраця із представниками всеукраїнського руху триває.

Джерело


Поділитися публікацією: