Поділитися публікацією:

Я йшов на місцеві вибори з чітким усвідомленням, навіщо і куди я йду. Це перша моя каденція у якості депутата, проте допомагати мікрорайону Леонтовича, як округу, я почав ще з 2005 року, коли депутатом там був мій покійний товариш Андрій Федчук. Тому з проблемами округу я був знайомий, як ніхто. Я усвідомлював, яку відповідальність беру на себе, адже допомагати по можливості, як коломиянин, і бути депутатом – це дві різні речі. Пріоритетом у роботі для мене став благоустрій мого округу № 9 в мікрорайоні Леонтовича.

Перш за все спільно з Сергієм Федчуком ми налагодили освітлення прибудинкових територій, довкола школи, шкільного стадіону, та садка. Окрім того, біля деяких будинків не було навіть електричних стовпів. Я домігся їх встановлення разом з плафонами, тож біля будинків вже є освітлення. Також ми домоглися ремонту міжбудинкових проїздів та тротуару; відкрили два нових маршрути міських автобусів. Не забуваю я й про менших мешканців мікрорайону. Навчання у холодних приміщеннях створює некомфортні умови вчителям та учням. Замість того, щоб засвоювати нові знання, школярі думають про те, як зігрітись. Тому ми з Сергієм Федчуком активно працювали над заміною старих вікон та дверей не тільки у 6 школі, а дитсадку. Наразі практично всі вікна та двері замінені.

Проте не тільки з вікнами та дверима нам вдалось допомогти. Так, зокрема ми змогли домогтись виділення коштів на ремонт спортзалу та роздягалень у школі № 6.

Біля школи встановлено спортивний майданчик. За власні кошти ми закупили хвойні кущі для озеленення садка. Завдяки нашим наполяганням відкрито дві групи у садку, в планах відкрити ще три.

received_769703646534255

До нас з Сергієм Федчуком часто звертались мешканці мікрорайону з проханням передати у власність озеро, що знаходить на території колишньої військової частини. Спільними зусиллями нам це вдалось. Наразі озеро передано на баланс міста. Однією з найбільших подій стало відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Цього відкриття очікували вже давно. Наша спільна робота допомогла прискорити цю подію. Медичний заклад обслуговує населення жителів вулиць Леонтовича, Пушкіна, Довгої, Лепкого, Моцарта (від буд. 50А, 51 до 140, 131) та Хмельницького, 91, загальною чисельністю 5561 особа (на даний час). Амбулаторія забезпечена першим необхідним обладнанням. Окрім цього нами було закуплено пральну машину, телевізор та холодильник для потреб амбулаторії.

received_769703649867588

received_769703639867589

На прохання головного лікаря міського центру ПМСД Володимира Мельничука, щодо необхідності оснащення практичним обладнанням центру, фракція «ВО «Батьківщина» в Коломийській міській раді, відгукнулася та придбала навчальний медичний манекен (фантом) «Laerdal» (Resusci Anne Torso) для відпрацювання практичних навичок з надання невідкладної реанімаційної допомоги.

received_769703659867587

Окрім побутових проблем я турбуюсь і про церковну громаду. На їхнє прохання ми допомогли з відновленням недільної школи «Небесний човник» при храмі Рівноапостольних Константина та Єлени. Ми закупили необхідний інвентар та обладнання, а також, щоб зацікавити дітей у відвідуванні школи, ляльковий театр. Театр мав успіх серед церковної громади, тож ми посприяли у тому, щоб діти мали можливість виступати у садках міста та молодших класах шкіл. Ми постійно виділяємо кошти на закупівлю необхідного обладнання та солодощів, якими пригощають дітей після кожного заняття за сумлінну працю. Ну, а нещодавно з допомогою однопартійця Андрія Мацьківа ми організували учням недільної школи похід в кінотеатр «Стрічка».

received_769703656534254

Коломию з офіційним візитом відвідав Посол Канади в Україні Роман Ващук. На зустріч із послом ми завітали усією фракцією ВО “Батьківщина”. Ми підтримуємо тісний зв’язок з представниками канадського урду завдяки однопартійцю Андрію Шевченку, послу України в Канаді.

received_769703653200921

Мій звіт – це доказ того, що мешканці мого округу звертаються до мене та вірять мені. А це найбільше досягнення депутата, адже якщо є довіра виборців, то і працювати легше та приємніше. Ми, коломияни, заслуговуємо на найкраще. Саме тому я пішов у депутати, щоб мати реальну змогу щось змінити. Я й надалі буду працювати на благо свого округу та міста загалом. Я вдяний мешканцям за звернення, поради та пропозиції. Разом ми досягнемо більшого!

Тарас Гнатишин


Поділитися публікацією: