Поділитися публікацією:

Нещодавно на базі відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тлумацького району запрацював мобільний консультативний пункт Тлумацького бюро правової допомоги.

Робота такого пункту дає можливість людям похилого віку отримати правову допомогу з питань, які потребують вирішення, безпосередньо на території центру. Це звільняє їх від необхідності звертатись до інших установ для отримання консультації спеціаліста з юридичних питань, інформує  прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Працівник Тлумацького бюро правової допомоги Василь Чиборак  надав правові консультації працівникам та підопічним центру. Найбільше людей цікавили питання щодо соціального забезпечення та зокрема субсидій, пенсійного законодавства, також що стосуються оформлення спадщини, інше.

Присутнім було роз’яснено про можливість отримати не лише консультацію, а при необхідності і безкоштовну допомогу професійного адвоката певними категоріями населення, до яких, як правило, відносяться пенсіонери і інваліди, оскільки мало у кого пенсія перевищує розмір двох прожиткових мінімумів доходів громадян.

Також, представник бюро повідомив про систематичність роботи консультативного пункту на базі відділення денного перебування терцентру.

Фото: .if.gov.ua


Поділитися публікацією: