Поділитися публікацією:

В Одесі працівники Служби безпеки України викрили масштабне виробництво та реалізацію фальсифікованих ліків, повідомили у прес-службі СБУ у суботу, 1 квітня.

У спецслужбі відзначили, що за попередніми оцінками, зловмисники встигли продати фальсифікованих препаратів на понад 30 мільйонів гривень.

Зазначається, що організатори нелегального бізнесу виготовляли підроблені медикаменти широкого спектру в одному зі складських приміщень Одеси. Виробництво та фасування продукції відбувалося в антисанітарних умовах.

odesa

odesa2

Відомо, що ділки збували фальсифікат на території регіону через власну та інші аптекарські мережі, частину підроблених ліків реалізовували в інших областях України.

За інформацією, під час обшуків на нелегальному виробництві, в офісах ділків та аптечних мережах оперативники вилучили підроблені лікарські засоби на понад п’ять мільйонів гривень.

odesa3

Окрім того, на складах також виявили незаконно ввезені в Україну ліки російського виробництва, у організаторів вилучено «чорну» бухгалтерію, яка свідчить про реалізацію фальсифікованих препаратів.

Повідомляється, що в даний час відбуваються невідкладні дії для вилучення з аптечних мереж контрафактних ліків. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 321-1 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, 16 березня у Києві вилучили із незаконного обігу ліки на понад 5 млн гривень. Фігуранти провадження реалізовували ліки через спеціалізовані інтернет-магазини.

Джерело: Тиждень.ua

Поділитися публікацією: