1
strichka
Поділитися публікацією:

Глава Нацбанку України Валерія Гонтарева повідомила, що не має наміру триматися за пост Глави НБУ та вважає, що свою місію в цій ролі вона виконала успішно.

«Я ніколи не говорила, що буду працювати в центральному банку все життя. Я вважаю, що свою місію повністю виконала», – заявила вона.

«По-перше, країна перейшла на гнучкий валютний курс і поклала початок нової монетарної політики інфляційного таргетування. По-друге, ми очистили банківську систему від неплатоспроможних банків і посилили її стійкість на майбутнє. А також ми провели повну трансформацію Національного банку в потужний сучасний інститут, перебудувавши всі процеси», – зізналася глава НБУ.

Щодо подальших планів, за її словами, найближчим часом вона намір зайнятися сім’єю.

«Я візьму час на відпочинок і дуже хочу провести його з моєю родиною. Поки що навіть не хочу думати про нову роботу, а далі побачимо», – повідомила вона.

Крім того, як зазначила глава НБУ, нові кандидатури вже запропоновані АП.

«На цій позиції повинен працювати справжній професіонал, банкір, технократ, не політик. Таке моє бачення, і я вже запропонувала декілька кандидатур свого наступника. Але вибір, безумовно, за Президентом. Впевнена, дійсно гідний номінант очолить центральний банк», – розповіла Гонтарева.

Відзначимо, останні тижні в ЗМІ з’явилася інформація про можливу відставку глави Нацбанку та навіть називалася кандидатура Арсенія Яценюка на цю посаду. Проте, в НБУ спростували всі чутки.

Раніше, журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці в соцмережі припустив, що новим головою Нацбанку може стати глава Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук, зазначивши, що в правління НБУ вже входять два підлеглих Лавренчука – Сологуб і Борисенко.

Фото: ukrinform.ru

 

Джерело


Поділитися публікацією: