Поділитися публікацією:

Національна рада реформ схвалила концепцію нової української школи з 12-річним навчанням. Про це повідомив заступник голови Адміністрації президента, секретар Нацради реформ Дмитро Шимків.

«За результатами засідання Національної ради реформ (31 березня, – ред.) було прийнято низку рішень. Зокрема, підтримано концепцію нової української школи», – сказав він, пише Інтерфакс-Україна.

Також Нацрада вирішила рекомендувати Верховній Раді прискорити розгляд у другому читанні законопроектів про освіту й інклюзивну освіту.

Шимків повідомив, що найближчим часом Кабінет міністрів спільно з уповноваженим президента з прав дитини також розробить чіткі кроки з реформування інтернатів.

Нагадаємо, в жовтні минулого року Верховна Рада схвалила проект нової редакції закону про «Про освіту». Реформу почнуть впроваджувати в 2018 році, коли діти підуть до першого класу нової школи з новими підручниками і підготовленими викладачами.

До цього буде проводитися підготовка реформи і стартує вона в початковій школі, в 2019-2022 роках – у базовій школі, в 2023-2029 роках у профільній школі, і лише в 2029 році в Україні з’явиться 12-й клас.

Фото взято з архіву


Поділитися публікацією: