Поділитися публікацією:

Цього разу піщано-гравійну суміш видобували в селі Драгомирчани.

Працівниками управління захисту економіки в Івано-Франківській області ДЗЕ НП України спільно з працівниками поліції Тисменицького ВП виявлено та припинено незаконну діяльність, щодо забору піщано-гравійної суміші на річці Бистриця Солотвинська в с. Драгомирчани.

У ході проведення заходів, по відпрацюванню території Тисменицького району, спрямованих на попередження порушень правил охорони або використання надр, правоохоронці виявили незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення поблизу с. Драгомирчани, Тисменицького району, який здійснювали троє місцевих жителів за допомогою екскаватора та двох вантажних автомобілів.

Вказану техніку, зокрема дві вантажівки наповнені піщано-гравійною сумішшю вилучено та доправлено на зберігання до Тисменицького ВП.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Такі дії караються штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Головне фото ілюстративне

Сектор комунікації

Головного управління Національної поліції

в Івано-Франківській області


Поділитися публікацією: