Поділитися публікацією:

Команда “Дикі Гуцули” з Коломиї уже другий рік поспіль бере  участь у фестивалі “Ліга Сміху”, який проходить в Одесі.

Як повідомив учасник “Диких Гуцулів” Роман Кутя, перед тим, як поїхати на фестиваль в Одесу, вони приймали участь в Тернопільській (регіональній) “Лізі Сміху”, де увійшли до увійшли до 1/4 фіналу.

Команда складається з декількох чоловік, а саме: Гайдейчук Василь, звукооператор Тодорів Руслан, автор багатьох жартів Стасюк Назар, і Роман Кутя.

І от нещодавно «Дикі Гуцули» приїхали з міста-герой Одеса, де пройшли в сезон регіональної Одеської «Ліги Сміху».

«Хочемо подякувати людям, які нас підтримували. За цих два роки нас багато хто підтримував. Велике спасибі основному нашому партнеру, це ГО «Фонд пам’яті Андрія Федчука», які жодного разу нас не покидали, з якими ми пережили і злети і падіння. Досить коштовна поїздка була на головний вибірковий телевізійний фестиваль, за що дякуємо нашій міській раді, в обличчі Слюзара Ігора Богдановича, і його заступника Дячука Олега. Також нас підтримують паб «Кружало», паб «Штольня», кінотеатр «Стрічка», магазин сувенірів «Кобза», і ще багато-багато, всіх просто не згадаю. За що дуже дякуємо. Дякуємо, що ви в нас вірите, і ми маємо змогу прославляти наше красиве містечко Коломия. Та показати людям, що в нас не тільки гарна природа і гори, а ще живуть, працюють дуже талановиті люди» – говорить Роман Кутя.

Детальніше в сюжеті Вільне.ТБ

Фото зі сторінки vk.com/dykigucul

Ольга Рогів, Андрій Флоря, Вільне.ТБ


Поділитися публікацією: