Поділитися публікацією:

Під час проведення обшуку на складах та помешканнях жителів Калуського та Галицького районів, правоохоронці вилучили фальсифікований алкоголь з підробленими марками акцизного збору.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

Упродовж 4–5 квітня 2017 року слідчими підрозділів ГУНП в Івано-Франківській області спільно з працівниками УЗЕ в Івано-Франківській області у ході розслідування кримінального провадження за фактами незаконного придбання та зберігання з метою використання при продажу товарів, а також збуту підроблених марок акцизного збору (ст. 199 ч. 2 КК України) проведено обшуки в нежитлових та житлових приміщеннях підозрюваних, жителів населених пунктів Калуського та Галицького районів Івано-Франківської області, де згідно з отриманими під час розслідування даними зловмисниками проводилось виготовлення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного збору.

2017-04-06_123809

В ході проведених обшуків задокументовано діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, маркованих підробленими марками акцизного збору, а також виявлено кілька місць складування зазначеної незаконної продукції.

2017-04-06_123814

Зокрема, вилучено понад 1500 пляшок фальсифікованої горілки з підробленими марками акцизного збору, понад 300 літрів фальсифікованого коньяку, а також понад 400 літрів спирту, близько 2000 підроблених марок акцизного збору, наліпки на пляшки для горілки одного з місцевих виробників, корки, закаточні ключі та велику кількість підготовленої тари для розливу фальсифікату.

2017-04-06_123824

Виявлену фальсифіковану алкогольну продукцію, підроблені марки акцизного збору, засоби та знаряддя для їх виготовлення та фасування вилучено, призначено необхідні експертизи. Триває досудове розслідування, встановлюються всі особи, що можуть бути причетними до зазначених неправомірних дій.


Поділитися публікацією: