Поділитися публікацією:

Загальноосвітня школа I-III ступенів №6 приймала участь в міській вчительській спартакіаді з різних видів спорту. Вперше в історії школи було зайнято II місце в чемпіонаті з волейболу та I місце в підвиді плавання, яке виборола вчитель фізкультури і тренер басейну Матейчук Неля Любомирівна, а також 2 місце завоював тренер басейну Гребеняк Роман Іванович.

 «Жінки взяли I місце, ми взяли II місце, але в загальному по плаванню ми виборили I місце» – підсумовує тренер басейну Гребеняк Роман Іванович.

2017-04-06_190326

«Головою батьківського комітету є Сергій Васильович Федчук, він же очолює “Фонд пам’яті Андія Федчука”. Завжди нам допомагає, основний наш спонсор, батько дитини, права рука директора, тому він ніколи не стоїть осторонь попри всіх наших подій. Завжди нас підтримує, наш потужний ресурс, потенціал, завжди звертаємось до нього за допомогою. За що йому дуже дякуємо»,говорить директор ЗОШ №6 Лідія Семенюк.

2017-04-06_190333

«Шоста школа для Андрія, для мене також, є рідною школою, хоч я вчився в 2 школі, але діти навчаються в 6 школі. Тому ми вирішили преміювати всіх вчителів, які будуть приймати участь, і виграють нагороди. Вчителі виграли з волейболу та плавання, тому він Фонду пам’яті Андрія Федчука ми вирішили нагородити їх, і я думаю, що це буде хороша, позитивна ідея для всіх вчителів, всіх учнів нашої школи. Вони будуть бачити, що спорт це хороший поштовх в нашому подальшому житті», – говрить Сергій Федчук.

Детальніше в сюжеті Вільне.ТБ

Фото: Олександра Щербакова-Олійник

Ольга Рогів, Андрій Флоря, Вільне.ТБ


Поділитися публікацією: