Поділитися публікацією:

“Сильні” школи і талановиті діти є у всіх областях України. Як би там не було, але щороку випускники всіх українських шкіл стикаються з однією із найбільш важливих подій у своєму житті – іспитами і вступом до ВУЗу.

Часто вибір професії і університету є визначальним і доленосним, а тому відповідальні батьки і їхні діти готуватися до цього починають заздалегідь. Як правило, ще в школі.

Яку школу вибрати, щоб дитина отримала якісну освіту? Куди піти вчитися, щоб отримати високий бал на випускних іспитах і в результаті вступити у бажаний ВУЗ? В Україні налічують майже 17 тис. шкіл, як вибрати ту, яка дасть дитині якісну освіту?

Щоб допомогти відповісти на ці питання і зрозуміти, де в нашій країні готують найбільш конкурентоспроможних і освічених випускників, Фокус зробив всеукраїнський рейтинг кращих навчальних закладів країни.

Щоб визначити 100 найкращих шкіл України, Фокус статистично обробив повні дані результатів ЗНО усіх випускників 2016 року.

В рейтингу присутні й 4 прикарпатські школи: УГ №1 (Івано-Франківськ) займає друге місце, Калуська гімназія – 20, СШ Івано-Франківська №11 на 89 місці і замикає рейтинг СШ №1 ім. В.Стефаника (Коломия).

https://focus.ua/files/2017/txt/03/29/ia2.jpg


Поділитися публікацією: