Поділитися публікацією:

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради обговорювалося питання освітлення міста.

Як повідомив керівник КП «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин, цьогоріч у планах – встановити освітлення у дворах 12-ти навчальних закладів.

Також на сучасне освітлення чекає 44 прибудинкові території міста.

“КП «Міськсвітло» повинне залучати альтернативні джерела енергії. В іншому разі знов зростатиме тариф на електроенергію. А це базовий видаток для міського бюджету, який тягне за собою решту розрахунків. Потрібно думати, де можна встановити сонячні батареї. Розпочати можемо з дахів навчальних закладів”, – наголосив міський очільник Руслан Марцінків.

До слова, цьогоріч в обласному центрі Прикарпаття підсвітять фасади понад 10 пам’яток архітектури.

Зокрема, у місті підсвітять будинок №1 на вулиці Грушевського (віл кінотеатру Люм’єр до обласної дитячої бібліотеки); будинок №2 на вулиці Галицькій (Івано-Франківський національний медичний університет); будинок №16 на вулиці Січових Стрільців; будинки № 3, 5, 8, 10, 12 на площі Ринок;  Архікатедральний і Митрополичий Собор Воскресіння Христового; Івано-Франківську Ратушу; Вірменський костел Непорочного Зачаття Найсвятішої Діви Марії.

Проект освітлення пам’яток архітектури почали втілювати минулого року. За цей час освітили фасади шести пам’яток архітектури.

Крім того, у межах програми відновлення архітектурної спадщини, яку реалізує департамент архітектури та містобудування, у проекти реконструкції деяких з об’єктів також можливо додадуть освітлення фасадів.

Джерело


Поділитися публікацією: