Поділитися публікацією:

У п’ятницю, 7 квітня о 10.00 у приміщенні Коломийського суду відбудеться слухання у справі колишнього директора Снятинського дитячого будинку-інтернату Леонтія Шимчука, якого підозрюють у замаху на вбивство заступника голови Снятинської районної спілки ветеранів Афганістану Дмитра Сідлярчука.

Сімейний підряд Леонтія Шимчука, що дружно працював у інтернаті, обкрадав та знущався над дітьми-інвалідами, повідомляє Народний контроль.

Про діяння цієї сім’ї під чітким керівництвом Леонтія Шимчука у Снятині знали майже всі та говорити відкрито боялися. Ті, хто посмів виступити проти одіозного директора ледь не попрощалися із життям.

Журналісти «Народного контролю» провели масштабне розслідування зловживань у соціальній сфері на Прикарпатті та з’ясували: хто і скільки краде у сиріт та інвалідів.

Чому махінації з купівлею житла  та фізичні знущання над дітьми у будинках-інтернатах на Прикарпатті залишаються непомітними для правоохоронців, а чиновники, які причетні до зловживань і далі на своїх посадах? Як розправляються з тими, хто втручається у цю ситуацію?

Детальніше дивіться у сюжеті:

 


Поділитися публікацією: