Поділитися публікацією:

Кривдник домашніх тварин може отримати від 5 до 8 років в’язниці.

В Україні посилять покарання за жорстоке поводження і знущання з тварин. Якщо досі кривдникам загрожував максимум лише штраф у розмірі 340 гривень, то вже скоро сума зросте до 8 тисяч гривень, а нещадних садистів кидатимуть за ґрати до восьми років.  Про це йдеться в сюжеті “Сніданку з 1+1”.

Деякі українці ще не підозрюють, що їм потрібно буде відповідати за свої дії з тваринами. Так, власниця фокстер’єру Мері кружляє собакою протягом 15 хвилин, потім тягне пса на палиці та замахується курткою.

Фокстер’єри – дуже енергійні та допитливі собаки, це найулюбленіша порода мисливців, адже вони краще за всіх дістають лисиць з нір. Собака Мері ще та дзиґа, і це аж ніяк не влаштовує її господарку. Вгамувати чотирилапого неможливо, каже жінка. Дресируванню собака не піддається, тому жінка її била. Тепер фокстер’єр боїться свою господарку.

Так, фокстер’єру Мері ще пощатило у порівнянні з Брабусом, який жив у Рівному. Декілька днів тому мережу сколихнуло відео 4-місячного добермана, який не може піднатися, тому що в нього перебиті лапи, а від болю він скиглить.

Такі наслідки виховання 20 річного В’ячеслава. Хлопець більше місяця лупцював свого собаку за неслухняність. Це почули сусіди та викликали поліцію. Поки правоохоронці з’ясовують обставини, у зоозахисниці Євгенії серце крається. Тому жінка вирішила відібрати собаку у горе-господаря. Дівчина одразу відвезла собаку до столичного лікаря.

Після одужування Брабусу будуть шукати нового господаря. А В’ячеславу доведеться відповідати за скоєне. Поки це штраф від 3-8 тисяч гривень, але все може змінитися. Верховна рада вже розглядає законопроект, який передбачує кримінальну відповідальність за жорстоке поводження із тваринами. Замість штрафу садистам загрожуватиме ув’язнення від 5 до 8 років.


Поділитися публікацією: