Поділитися публікацією:

Івано-Франківську обласну психіатричну лікарню № 2 нещодавно відвідала представник Уповноваженого з прав людини у області Оксана Устимчук разом з моніторинговою групою.

Звіт про візит оприлюднив волонтер УБМ Василь Футерко.

“Лікарня чи катівня?! У психіатричному відділенні №1 чоловіки, які проживають на 2 поверсі, майже всі були у куртках та черевиках, тому що було дуже холодно. На другому поверсі відділення відсутній термометр, однак на першому поверсі в одній із найтепліших кімнат та в процедурній градусник вказував на 13 градусів Цельсія”, – пише активіст.

Окрім цього зі звіту вбачається, що молодший медичний персонал не здійснює належного догляду за хворими, адже пацієнти лежать на мокрих матрацах.

psyh

При спілкуванні з пацієнтами було встановлено, що у кожному відділенні Лікарні є пацієнти, які перебувають у цьому закладі досить тривалий час, навіть, більше 30 років. У зв’язку з цим відбувається фальсифікація медичної документації пацієнтів (умовна виписка та повторна госпіталізація до Лікарні).

У відділенні №1 було відсутнє гаряче водопостачання. Пацієнти, зі слів персоналу, приймають водні процедури у бані один раз на два тижні, але пацієнти цей факт заперечували. Підтвердженням цього був неохайний вигляд пацієнтів та неприємний запах поту та сечі.

 


Поділитися публікацією: