Поділитися публікацією:

У Коломийському суді відбулося слухання у справі екс-директора Снятинського будинку-інтернату Леонтія Шимчука, обвинуваченого у замаху на умисне вбивство заступника директора територіального центру соціального захисту Снятинського району Дмитра Сідлярчука.

До колегії суддів входять: головуюча суддя Беркещук та судді Потятинник та П’ятковський. Від участі у засіданні двох останніх потерпілий відмовився, оскільки не вірить у їхню об’єктивність. Дмитро Сідлярчук подав клопотання про відкликання суддів Потятинника та П’ятковського від Судового засідання, він особисто знайомий з двома із суддів та  має упереджене ставлення до них, вважає їх не справедливими, бо вже стикався із їхньою діяльністю. Суд задовільнив клопотання потерпілого.

 «Є така тенденція, що Коломийський суд найкорумпованіший, найпродажніший суд в Івано-Франківській області. Я найбільше боявся, щоб справа потрапила сюди! Я не задоволений, буду всюди писати… не хочу, щоб Коломийський суд це розслідував», – каже Дмитро Сідлярчук.

IMG_0289

Нагадаємо, що потерпілий Дмитро Сідлярчук – заступник директора територіального центру соціального захисту Снятинського району, один із небагатьох, який не побоявся порушити питання про несправедливі дії дирекції інтернату по відношенню до беззахисних підопічних, за що отримав травму, яка ледь не призвела до каліцтва.

IMG_0299

16 березня 2017 року колегія суддів змінили тримання під вартою на запобіжний захід у виді домашнього арешту цілодобово, із застосуванням електронного засобу контролю з урахуванням пенсійного віку обвинуваченого, незадовільним станом здоров’я та те, що до кримінальної відповідальності притягується вперше.

Суд передав справу до канцелярії, де тепер обирають суддів для слухання цієї справи.

Олена Гелетюк


Поділитися публікацією: