Поділитися публікацією:

Українці Данило Баш та Євген Ерік отримають стипендію на 10-тижневийу програму Global Solutions, яка проводиться під егідою Google, NASA та Університету Сингулярності в кампусі дослідницького центру Еймса у Каліфорнії.

Програма збирає 80 учасників з усього світу для навчання, розвитку та роботи над проектами, які в перспективі 10 років зможуть вплинути на життя одного мільярда людей, ідеться на ain.ua.

За час існування програми в ній не брав участі жоден українець, а цьогоріч їх буде відразу двоє.

Данило Баш – студент Інституту високих технологій Київського національного університету ім. Шевченко, бакалавр хімії природних сполук.

Він переміг з ідеєю добувати рідкісні високотехнологічні метали в океанських течіях, за допомогою технології селективних сорбентів.

Її також можна застосувати для боротьби з окисленням океанів та очищенням води від СО2.

Другим переможцем став Євген Ерік – аспірант факультету кібернетики КНУ та засновник проекту SolarGaps.

Він створює віконні жалюзі у вигляді сонячних панелей, які протягом дня змінюють кут нахилу, щоб максимізувати вироблення електроенергії.

У кампусі NASA наприкінці програми команди презентують свої проекти. Найкращі потраплять на інші програми Університету Сингулярності й отримають всю необхідну підтримку для перетворення в повноцінну компанію.

 


Поділитися публікацією: