Поділитися публікацією:

У відповідь на удар США по Сирії, Росія могла б пустити ракети по українських установках залпового вогню на Донбасі.

Про це в ефірі “Первого канала” сказав головний редактор російської газети “Завтра”, пропагандист Олександр Проханов, пише grushevskogo5

“Ми можемо завдати удару крилатими ракетами по установках залпового вогню та артилерійських установках на Донбасі, які молотять щодня наших людей. Це буде абсолютно симетрична відповідь, цілком узгоджена з процедурами, які порушили Сполучені Штати”, – сказав Проханов.

Як відомо, президент США Дональд Трамп очікує, що Росія активно братиме участь в деескалації в Україні та поверне Крим. Про це заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

“Президент Трамп дав дуже чітко зрозуміти, що він очікує від Росії сприяння в деескалації ситуації в Україні та повернення Криму”, – сказав.

Додамо, що на думку Трампа, Росія анексувала український Крим через м’якість колишнього американського президента Барака Обами.

“Крим був захоплений Росією при адміністрації Обами. Чи був Обама занадто м’який по відношенню до Росії?”, – написав Трамп у своєму персональному Twitter.

Слід зауважити, що ще під час виборчої кампанії у липні минулого року Трамп пообіцяв розглянути питання Криму у випадку перемоги на президентських виборах.

Крім того, вже після обрання президентом він неодноразово давав зрозуміти, що не виключає можливості зняття з Росії накладених Сполученими Штатами санкцій. На тлі цих заяв у Кремлі сподівалися, що прихід Трампа до влади позначатиме сприятливий поворот у російсько-американських відносинах, котрі опинилися у найглибшій кризі за останні 40 років, проте нещодавні події у Сирії за участю США засвідчили, що у Трампа щодо Росії зовсім інші плани.


Поділитися публікацією: