Поділитися публікацією:

У селі Старі Кути люди перекривали дорогу. Попереднього разу акція завершилася відвідинами начальником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Буджаком Василем Степановичем жителів села Стопчатів, який пообіцяв, що ремонт дороги буде розпочато в травні місяці.

Сьогодні люди вийшли з тією ж вимогою вже у селі Старі Кути, їх обурюють жахливі дороги та те, що гроші було виділено, але дорогу ремонтувати так ніхто і не починав.

«В минулому році на цю дорогу було передбачено 10 млн. 700 тис. гривень , ремонт вулиці Косів-Кути протяжністю 9 км. Я розмовляв з головою райдержадміністрації, який сказав, що в цьому році на дорогу  передбачено 8 млн. гривень з фонду регіонального розвитку», – каже голова Старо-Кутівської сільської ради Григорій Лаврук.

Шофери з розумінням поставилися до попереджувальної акції, бо самі незадоволені такою дорогою. Учасники та організатори акції пропускали тільки тих у кого була нагальна потреба (людей, які поспішали у лікарню чи на похорон).

По закінченню акції люди написали звернення до влади. У листі вимагали початку ремонту доріг до 1 червня 2017 року, у разі недотримання цієї вимоги люди обіцяють перекрити дороги в цілому Косівському районі.

Олена Гелетюк


Поділитися публікацією: