Поділитися публікацією:

Як уже повідомлялось, сьогодні із робочою поїздкою на Івано-Франківщину завітав міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком посадовець оглянув хід проведення ремонтних робіт на мосту автомобільної дороги Н-10 Стрий – Мамалига у Тисменицькому районі.

img_9057_919_919_919

Олег Гончарук зазначив, що міст був зруйнований внаслідок повені ще у 2008 році. Завдяки отриманим фінансовим гарантіям з боку центральної влади та підтримці Президента України Петра Порошенка на ремонтні роботи цього об’єкта буде спрямовано 28 млн грн.

“Відновлення мосту дасть можливість розвантажити потік автотранспорту через обласний центр та з’єднати область із сусідніми регіонами, – наголосив очільник Прикарпаття. – Сподіваємося, що до кінця року нам вдасться також відремонтувати ще два мости, зокрема, через р. Дністер, який з’єднує область із Тернопільщиною, та у селі Раковець Богородчанського району”.

Олег Гончарук також поінформував урядовця про поточні, середні і дрібні ремонти, які заплановані на дорогах області, та шляхи залучення фінансових ресурсів для їх проведення.

2017-04-11_153105

Йшлося і про реалізацію митного експерименту, згідно з яким 50 відсотків коштів від перевиконання митних зборів спрямовуватимуться на ремонти доріг.

2017-04-11_153111

Окрім того, було проінспектовано роботу габаритно-вагового контролю.

Повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА

Поділитися публікацією: