Поділитися публікацією:

Державне агентство автомобільних доріг України планує створити чорний список підрядників, які неякісно роблять дороги і не усувають дефекти при виконанні робіт на дорогах.

Про це заявив виконуючий обов’язки глави Укравтодору Славомір Новак на засіданні уряду, передає УНІАН.

Ми плануємо створити чорний список тих підрядників, які не усувають дефекти. Я розумію, що іноді можуть з’явиться дефекти, і це нормально. Однак їх усунення  завдання підрядника в обов’язковому порядку”, – підкреслив Новак.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив на необхідності створити перелік компаній, які неякісно роблять дороги.

Якщо ми будемо бачити халтуру при виконанні робіт на дорогах, то ми не будемо це терпіти. Халтурників ми будемо робити найпопулярнішими. Давайте перелік компаній, хто робить неякісно дороги, і про них знатиме вся країна”, – сказав прем’єр.

За словами Гройсмана, Україна в 2017 році збільшить фінансування дорожньої інфраструктури в 3 рази в порівнянні з 2016 роком – до 30 млрд грн.

За даними Укравтодору, щорічна потреба у фінансуванні автодоріг в країні оцінюється не менше ніж в 60 млрд грн. За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, дорожня галузь України в 2016 році була профінансована на 10 млрд грн із заявлених урядом близько 20 млрд грн.

 


Поділитися публікацією: