Поділитися публікацією:

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді скасувати всі прийняті в УРСР і СРСР нормативно-правові акти. Відповідний законопроект, розроблений Міністерством юстиції, уряд ухвалив у середу, передають Українські Новини.

Міністр юстиції Павло Петренко розповів, що законопроектом пропонується припинити дію всіх актів, виданих у СРСР і УРСР, повідомляють “Українські новини”.

“В українському законодавстві залишилося дуже багато “радянського”, залишилося дуже багато тих актів, які приймалися Радянським Союзом, УРСР… які створюють бюрократію, і які фактично створюють корупцію”, – зазначив він.

Міністр сподівається, що Рада ухвалить відповідний законопроект у травні поточного року.

Згідно з законопроектом, впродовж 6 місяців із дня набрання чинності закону втратять чинність усі підзаконні акти всіх міністерств і відомств УРСР та СРСР, які були прийняті до проголошення незалежності України.

Впродовж 1 року втрачають силу всі закони, прийняття радянською владою, протягом 3 років – всі кодифіковані нормативно-правові акти.

Петренко зазначив, що в тому числі втратить чинність діючий Трудовий кодекс, але сподівається, що парламент зможе ухвалити його нову редакцію протягом найближчих 3 років.


Поділитися публікацією: