Поділитися публікацією:

Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті відбувся брифінг військового комісара полковника Володимира Ярмощука щодо військової служби у резерві, проходження зборів резервістами Прикарпаття у 2017 році, призову на строкову військову службу та особливостей служби за контрактом у ЗСУ.

На сьогоднішній день збори резервістів пройшли з трьома бойовими бригадами, ці збори тривають 30 днів, після чого проходить навчання. З двохсот резервістів 15 вирішили заключити контракт, з трьохсот учасників АТО контракт підпише 50%.

“На жаль, багато резервістів виїхали за кордон, та понад 60% проходять службу у бойових бригадах. Сформована 128 бригада, де проходить службу багато наших земляків. Після цього будемо комплектувати гірсько-штурмову бригаду, там служитимуть переважно прикарпатці”, – розповів Володимир Ярмощук.

Він також зазначив, що Івано-Франківська область є однією з найкращих за відбором юнаків на контрактну службу. Контракт із ЗСУ за перший квартал 2017 року вже підписало понад 300 осіб – план виконано на 92%.


Поділитися публікацією: