Поділитися публікацією:

10.04.2017 року в Коломийській загальноосвітній школі №3 відбулась зустріч працівників служби у справах дітей з учнями дев’ятих класів. Метою заходу була профілактика правопорушень серед учнівської молоді, адже однією з найгостріших проблем сьогодення є правопорушення, які вчиняють саме неповнолітні особи та молодь.

Начальник служби у справах дітей Івахнюк Ігор Васильович розповів школярам про види відповідальності за скоєні злочини, обтяжуючі та пом’якшуючі обставини злочинів, правопорушення, які найбільше вчиняють молоді особи та навів конкретні приклади і ситуації. Крім цього, учні ознайомилися з роботою служби у справах дітей міської ради та правилами спілкування з працівниками правоохоронних органів, зокрема, поліції. В ході зустрічі, Івахнюк І.В. обговорив з дітьми таке явище, як суїцид серед молоді.
17917272_425302077835409_1075370901173435755_o
Учні активно долучилися до бесіди та розказували, що саме, на їх думку, є причинами та наслідками самогубства, а також, що потрібно робити, щоб уникнути цього. «Ви, повинні усвідомити, що є суспільне дно, а є нормальне життя, де є сім’я, робота, можливості для розвитку власної справи, для вас, відкритий цілий світ, життя дає, вам, багато шансів, тож зумійте зробити правильний вибір, вибрати правильний шлях. Успіху! » – підсумував зустріч Ігор Васильович.
Інформує служба у справах дітей міської ради

Поділитися публікацією: