Поділитися публікацією:

У Запорізькій області після вакцинації щепленням АКДС померла дворічна дівчинка від гострого менінгіту.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на «Публічні люди».

4 квітня в Гуляйполі Запорізької області померла дворічна дівчинка. Дідусь загиблої розповів, що 3 квітня, близько 20:00, у внучки різко піднялася температура. Її повезли до лікарні, де дитині збили температуру і відправили додому. Чергові сказали, що на наступний день о 8:00 прийдуть на роботу лікарі, і тоді будуть вирішувати, як лікувати дитину. Вночі дівчинці стало погано, і її машиною швидкої допомоги доставили в лікарню, а на ранок її не стало.

Батьки кажуть, що напередодні дівчинці зробили щеплення АКДС, але в лікарні заперечують зв’язок вакцинації зі смертю дитини. У висновку про смерть вказали, що причиною смерті став гострий менінгіт. За словами медиків, від первинної госпіталізації батьки дитини відмовилися. Коли Ангеліну привезли до лікарні вдруге, дівчинку вже неможливо було врятувати. Лікарі стверджують, що щеплення могло лише послабити імунітет, і інфекція почала швидко розвиватися.

Менінгококова інфекція в медичній практиці зустрічається дуже рідко. Останній випадок в Гуляйполі був зафіксований 20 років тому, кажуть лікарі. У дітей до трьох років таке захворювання майже в 100% випадків призводить до летального результату. За фактом смерті створена спеціальна комісія і проводиться перевірка.

 


Поділитися публікацією: