Поділитися публікацією:

В Івано-Франківській ОДА відбулася робоча зустріч з представниками польсько-німецької компанії FALUBAZ щодо можливої співпраці з питань переробки, спалювання та утилізації твердих побутових відходів.

Участь у засіданні взяли народний депутат України Анатолій Матвієнко, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

2017-04-14_102728

Голова облдержадміністрації наголосив, що на цьому етапі питання з врегулювання ситуації зі сміттям на Прикарпатті посідає важливе місце.

“Всі ми розуміємо необхідність правильної та своєчасної переробки сміття. Саме тому активно працюємо в цьому напрямку, шукаючи партнерів, які б могли надати нам кваліфіковану допомогу”, – зазначив очільник області.

2017-04-14_102722

Своєю чергою, Анатолій Матвієнко розповів про переваги, які отримає область після того, як вирішиться питання утилізації та переробки твердих побутових відходів.

“Оскільки Івано-Франківщина – це туристичний край, то нам потрібно задуматися над його привабливістю. Адже немає нічого приємнішого, як чисті узбіччя та можливість відпочити у чудовому місці. Саме для того, щоб це реалізувати, ми прагнемо мати новий сучасний завод з передовим обладнанням для переробки сміття”, – зауважив народний депутат України.

Зазначимо, що надалі представники Івано-Франківщини будуть детально вивчати та опрацьовувати надані пропозиції іноземних представників.

Джерело


Поділитися публікацією: