Поділитися публікацією:

Кандидат на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Олійник оскаржив результати конкурсу, за якими головним лісівником Прикарпаття має стати Роман Осташук – директор ДП “Надвірнянське лісове господарство”.

Нагадаємо, 21 лютого Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантної посади начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Раніше у Держлісагентстві погодили звільнення багаторічного керівника управління Олексія Голубчака. 

На посаду головного лісівника області претендувало п’ятеро кандидатів:

Осташук Руслан Васильович, директор ДП “Надвірнянське лісове господарство” Івано-Франківського ОУЛМГ. Руслан Осташук закінчив Брянський технологічний інститут за спеціальінстю лісове і садово-паркове господарство.

Мочерняк Роман Михайлович, заступник директора департаменту, начальник управління регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА. Закінчив ПВНЗ “Галицька Академія” за спеціальністю екологія та охорона навколишнього середовища.

Олійник Роман Романович, перший заступник начальника Івано-Франківського ОУЛМГ. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю лісове господарство.

Берец Володимир Антонович, радник голови Хустської районної ради Закарпатської області. Закінчив Національний університет “Львівська політехніка” за спеціальністю організація і регулювання дорожнього руху.

Синьогуб Василь Миколайович, безробітний. Закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію за спеціальністю лісове господарство.

Конкурс на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства відбувся 31 березня.

Як писав КУРС, конкурсна комісія Держлісагентства рекомендувала призначити начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука, який не зміг пригадати тем своїх наукових праць.

Однак Роман Олійник звернувся у Національне агентство України з питань державної служби зі скаргою на рішення конкурсної комісії.

“Вважаю, що Держлісагентством та конкурсною комісією не було дотримано процедури та порушено умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, а саме не забезпечено проведення ефективного, об’єктивного та справедливого конкурсного відбору на засадах забезпечення рівного доступу до державної служби, що призвело до порушення моїх прав та інтересів в частині бути призначеним на посаду за умови дотримання законної процедури проведення конкурсу”, – йдеться у скарзі.

Олійник просить Нацагентство з питань державної служби провести перевірку викладених у скарзі фактів та скасувати рішення конкурсної комісії.

Джерело: Курс


Поділитися публікацією: