Поділитися публікацією:

Прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо директора держпідприємства, через зловживання якої роздано землі Карпатського НПП вартістю понад 6 млн грн.

Прокуратура Івано-Франківської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.ч. 1, 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України щодо директора державного підприємства, яка також була начальником одного з відділів Держкомзему, повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Чиновницю судитимуть в Івано-Франківському міському суді.

Нагадаємо, у березні 2010 року підозрювана видала та підписала державні акти на право власності на 12 земельних ділянок загальною площею 3,67 га, які перебували в постійному користуванні Карпатського національного природного парку.

Таким чином, державним інтересам завдано збитків на 6 млн 85 тис. грн.

Крім того, у листопаді 2013 року вона уклала та підписала фіктивний договір із приватним підприємцем, відповідно до якого державним підприємством перераховано 60 тис. грн за неіснуючий товар. Відтак, щоб приховати свої злочинні дії, видала неправдиві документи щодо отримання та використання цих матеріалів і списала їх.

Джерело


Поділитися публікацією: