Поділитися публікацією:

Комунальна установа “Відділ управління комунальним майном Коломийської міської ради” провів закупівлю з влаштування дамби на р. Прут від моста на с. Нижній Вербіж до парку ім. Т. Шевченка в м. Коломиї.

Участь у тендері взяло сім компаній: ТОВ “Техно-Буд Сервіс”, ТОВ “КМ-БУД”, ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ” “ЄВРОБУДГРУП”, ТОВ “Спільне підприємство “Будучність”, ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД”, ТОВ ПМК-77, ТОВ “Компанія МТД”.

Однак у протоколі розкриття залишилось вже 5 учасників: ОВ “Техно-Буд Сервіс”, ТОВ “КМ-БУД”, ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ” “ЄВРОБУДГРУП”, ТОВ “Спільне підприємство “Будучність”, ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД”.

Найменшу ціну запропонувало ТОВ “Техно-Буд Сервіс” – 12,49 млн. гривень. Найдорожчою виявилась пропозиція ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД” – 16,47 млн. гривень.

За рішенням тендерного комітету переможцем визнали ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД”. Пропозиції інших учасників торгів – відхилили.

Зокрема, директор ТОВ “Техно-Буд Сервіс” Т.Бобуль у листі до тендерного комітету вказав, що сталась технічна помилка щодо кількості плит у локальному кошторисі. Підприємство запропонувало змінити кількість плит з 1614 до 1644 штук, не змінюючи цінової пропозиції. Однак тендерний комітет відхилив цю пропозицію як таку що не відповідає умовам тендерної документації.

Таким чином, тендерний комітет віддав перемогу на тендері учаснику, який запропонував найвищу ціну.

Фото ілюстративне

Джерело: galychyna.if.ua


Поділитися публікацією: