Поділитися публікацією:

В рамках програми “Smart City” («Розумне місто») за підтримки Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Надвірнянська міська рада спільно з громадською організацією “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” розробила і стала переможцем проекту “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста”.

 2017-04-18_144256
2017-04-18_144303Проектом передбачено  запровадження автоматизованої інформаційної системи “Безпечне місто Надвірна”, тобто встановлення в місті відеонагляду, а саме: на перехрестях, де спостерігається інтенсивних рух транспорту, в’їздах, виїздах міста, місцях загального користування та масового скупчення громадян, в міському парку, зоні відпочинку з метою моніторингу руху транспорту, оперативно реагування на факти незаконного нищення зелених насаджень, організації нелегальних сміттєзвалищ та інших порушень правил благоустрою міста, а також проведення контролю за дотриманням належного санітарного стану, збереженням комунального майна та елементів благоустрою, інформує прес-служба Надвірнянської міської ради.

2017-04-18_144319

Нещодавно, підрядна організація приступила до виконання робіт з реалізації проекту. Н

а сьогодні вже закуплено необхідне обладнання, проведено ремонт приміщення серверної та здійснюються роботи по прокладанню мереж.

Крім того, за рахунок фонду економії коштів в місті планують встановити ще додатково 14 відеокамер. Всього на території міста встановлять 44 відеокамери, з яких 2 будуть розміщені  в історичному центрі міста та зоні відпочинку для онлайн-трансляції на сайті Надвірнянської міської ради з метою популяризації туристичної привабливості міста Надвірна.

Загальна вартість проекту згідно розробленої проектно-кошторисної документації становить  820 378 грн. Фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету в розмірі 183 128 грн. (22,5%), кошти Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у розмірі  637 250 грн. (77,5%). Проект планують реалізувати до кінця травня цього року.


Поділитися публікацією: