Поділитися публікацією:

У грудні 2016 року коломийське КП “Полігон-Екологія” отримала аванс, а це 690 тис.грн., на капітальний ремонт частини дороги по вул.Міцкевича. Тоді, в грудні місяці, комунальне підприємство вирішило закупити лише матеріали, а ремонтні роботи розпочати за сприятливих погодних умов. Тому капітальний ремонт дороги зробили у березні – квітні 2017 року.

КП "Полігон-Екологія" проводить капітальний ремонт дороги вул. Міцкевича

КП “Полігон-Екологія” проводить капітальний ремонт дороги по вул.Міцкевича

Проте поліція відкрила кримінальне впровадження за нібито невиконані ремонтні роботи дороги по вул.Міцкевича комунальним підприємством “Полігон-Екологія”.

Цікавим є те, що частину дороги по вул.Міцкевича у грудні 2016 року робила також приватна фірма “Явсон”. По при всі зауваження Відділу управління комунальним майном Коломийської міськради щодо якості ремонту дороги цією фірмою Департамент з будівництва та архітектури ІФ ОДА таки приймає роботи у ПФ “Явсон” та сплачує їй гроші за ці роботи. Про це ви можете переглянути в попередньому сюжеті “Гроші освоїли, а дорогу зробили “аби як”?” від Вільне.ІНФО або в сюжеті телеканалу ICTV – “В Коломиї дорожники закатали у асфальт люки та кілька мільйонів гривень.”

Так виглядає дорога по вул. Міцкевича після капітального ремонту який робила фірма "Явсон".

Так виглядає дорога по вул.Міцкевича після капітального ремонту який робила фірма “Явсон”.

Проте поліція не вбачає порушень і не поспішає відкривати кримінальне впровадження на фірму “Явсон”.

За скільки і як зробили капітальний ремонт дороги вул.Міцкевича фірма «Явсон» та КП «Полігон-Екологія» – дивіться в нашому сюжеті.


Поділитися публікацією: