Поділитися публікацією:

Компанія Google у співпраці з Міністерством культури України запустила віртуальний тур дерев’яними церквами Карпатського регіону, який приурочений до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць, повідомляється в блозі компанії.

В тур включені вісім церков українських Карпат: Церква вознесіння Господнього, Церква зішестя Святого духа, Церква Святої трійці та інші.

Всього в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО внесено 16 дерев’яних церков Карпатського регіону: вісім з них розташовані в Україні, а ще вісім – у Польщі.

Раніше Google запустила віртуальний тур по легендарної Abbey Road Studios. Відвідувач онлайн-екскурсії може заглянути всередину студії, де записувалися Beatles, Pink Floyd, Take That, Oasis, Blur, Кейт Буш, U2 та інші відомі музиканти. Всього представлено три зали для запису музичних композицій і кімната мастерингу.

Крім того, компанія дає можливість користувачам відвідати онлайн-тур островом Роббен, розташованому поблизу мису Доброї Надії, де протягом 18 років пробув в ув’язненні восьмий президент ПАР Нельсон Мандела.

Про це пише  ZN,UA.


Поділитися публікацією: