Поділитися публікацією:

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді мав відбутися розгляд трьох справ щодо міського голови Руслана Марцінківа. У всіх мер фігурує як правопорушник. Дві справи стосуються конфлікту інтересів, третя – порушення вимог фінансового контролю.

Сьогодні Руслан Марцінків уже вп’яте не прийшов у суд. Цього разу мер повідомив, що поїхав у відрядження на Схід.

Про відрядження Марцінків написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Зараз перебуваю у відрядженні на Сході. Проте дав доручення терміново відновити опалювальний сезон в Івано-Франківську”, – написав Марцінків.

Не прийшов на засідання і суддя Лев Кишакевич, який перебуває на лікарняному. Він розглядає дві з трьох справ щодо правопорушень міського голови.

Нагадаємо, на час першого судового засідання, 3 березня, Марцінків раптово зліг у лікарню. Однак видужав вже того самого дня, щоб взяти участь у щоп’ятничному прямому ефірі на ТРК “РАІ”. 16 березня Марцінків не з’явився до суду вдруге – загострення хвороби знову дивно збіглося із засіданням. Тоді журналісти КУРСу знайшли міського голову у лікарні. 23 березня Руслана Марцінків утретє захворів на час судового засідання. А 31 березня Руслан Марцінків поїхав у відрядження в Хмельницький.

Нагадаємо, у міському суді щодо Руслана Марцінківа розглядається справа про правопорушення, за які передбачена адміністративна відповідальність. Марцінків придбав новий автомобіль “Skoda Octavia” 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що згідно із вимогами закону “Про запобігання корупції” повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання.

Також у міському суді розглядається справа про порушення мером вимог щодо запобігання конфлікту інтересів. Минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Про це порушення було складено протокол.

Сам Марцінків запевняв, що грошей з бюджету дружині виділено так і не було. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка.

Фото: kurs.if.ua


Поділитися публікацією: