Поділитися публікацією:

Сьогодні, 20 квітня, на  XX сесію Коломийської міської ради прийшли учасники АТО зі зверненням, в якому  вимагають звільнення секретаря міськради Любомира Жупанського.

Військові нагадали, що в березні місяці виник конфлікт по відношенню до їхнього побратима.

«Вимагаємо вирішити питання невідповідності займаній посаді секретаря Коломийської міської ради Жупанського Любомира Степановича. Оскільки його недостойна поведінка, яка ображає честь і гідність до учасників бойових дій, і Островського Володимира Васильовича зокрема. Інцидент, який стався в березні 2017 року дискредитує діяльність Коломийської міської ради», – йдеться у зверненні учасників АТО.

Зі слів атовця, коли він звернувся до допомогою в міську раду, щоб приписати дитину, у нього виник конфлікт. При його розмові з секретаркою, вийшов Любомир Жупанський зі словами: «Тебе у…., я можу, якщо треба».

Такі слова обурили військового : «Ми не в Луганську чи Донецьку, ми є у себе дома. І хочемо нормального відношення».

 

На що Любомир Жупанський відповів : «За кримінал сідати ніхто не буде. Тому я заступився і все. В мене більше слів нема. І матами я нікого не крив. Я виконував на той час обов’язки міського голови».

«Секретар обраний депутатами міської ради. Робимо розслідування і тоді будемо робити висновки», – сказав міський голова Ігор Слюзар.

На що військові відповіди, що якщо висновки не будуть зроблені, то вони зроблять їх самі.

«Я обіцяю розпочати розслідування в найкоротший термін», – наголосив Ігор Слюзар.


Поділитися публікацією: