Поділитися публікацією:

Міністр палива та енергетики Ігор Насалик взяв участь у  конференції «Карпатнафтохім 2017: нові можливості для технологій та бізнесу».

Захід відбувся 19 квітня в готелі «Інтерконтиненталь».

Під час конференції обговорено питання щодо стану та перспектив нафтохімічного ринку  Україні,  сфери застосування, нових технологій виробництва та якості продукції ТОВ «Карпатнафтохіму».

Ігор Насалик  у виступі зазначив про важливість підприємства для розвитку ринку продуктів нафтопереробки в Україні, зокрема, нафтохімічної промисловості.  Модернізація та відновлення роботи підприємства  стануть  стимулом для розвитку нафтовидобування та нафтопереробки, розвитку наукового потенціалу, забезпечить зростання вітчизняної економіки та додаткові надходження  до державного бюджету України.

Крім того, підприємство важливе для розвитку Карпатського регіону, зокрема для розв’зання проблеми працевлаштування місцевого населення, оскільки відновлення роботи підприємства дає можливість створення близько  трьох тисяч робочих місць.

Міністр переконаний, що підприємство займе належне місце на ринку полімерної продукції.

Нагадаємо, «Карпатнафтохім” створений у 2004 році. Підприємство спеціалізується на виробництві хлору, каустичної соди, вінілхлориду, етилену, поліетилену і пропилену.

За матеріалами прес-служби Мінпаливенерго

Фото з відкритих джерел

Джерело


Поділитися публікацією: