Поділитися публікацією:

Наприкінці березня 2017 року Іван Файчак, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу представляв Україну у Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів у м. Тегу (Південна Корея).

За підсумком змагань, він набрав 3094 очка й посів четверті місця з п’ятиборства і з бігу на 60 метрів з бар’єрами, пише Курс.

Івану Файчаку 77 років, він курував навчальну роботу кафедри фізичного виховання і спорту, сьогодні до його царини належить спеціалізація «Легка атлетика». У ветеранський спорт прийшов у 50 років, але продовжує активно працювати на ниві освіти та науки. Серед його вихованців – призери Всеукраїнської універсіади та чемпіонатів України різних років. Учні називають його  тренером від Бога і Людиною з Великої Букви. Крім того, у його доробку –  наукові статті у фахових виданнях.

Крім того, Файчак – беззмінний суддя з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади серед працівників «Укртрансгазу», яка відбувається за організації кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ.


Поділитися публікацією: