Поділитися публікацією:

У ЦНАПах та паспортних сервісах Івано-Франківська досі не відновили видачу ID-карток та закордонних біометричних паспортів.

У розмові з кореспондентом Бліц-Інфо директор Центру надання адміністративних послуг Богдан Питаль зауважив, що на даний час ще не відновлено зв’язок з Державною міграційною службою.

«До кінця дня нам повинні надати інформацію, коли буде відновлено зв’язок. Ще не підключені Центри надання адміністративних послуг та ДП «Паспортний сервіс». Послуги надаються виключно в підрозділах Державної міграційної служби», – розповідає Питель.

Чиновник зазначає, що як тільки зарацює сервер ат можна буде приймати документи відповідну інформацію оприлюднять на сторінці ЦНАПу.

Нагадаємо, на початку місяця у міському ЦНАПі урочисто презентували кабінет прийому документів на видачі ID-карток та біометричних закордонних паспортів. Офіційно він повинен був запрацювати з наступного дня. Однак наступного дня в Україні тимчасово призупинили оформлення біометричних паспортів через слідчі дії СБУ.

Джерело


Поділитися публікацією: