Поділитися публікацією:

Чоловіча збірна України з волейболу проведе підготовку до відбору на чемпіонат світу-2018 в Івано-Франківську, де зіграє в міжнародному турнірі.

За словами президента Федерації волейболу України Михайла Мельника, Івано-Франківськ вибрали для підготовки невипадково.

“Тут створені всі умови підготовки команди – для тренування, проживання та відновлення, причому всі об’єкти розташовані компактно. Головний тренер збірної Угіс Крастіньш, з яким ми спілкуємося чи не щодня, зазначив, що головне для нього – відновлення гравців, тому що вони приїдуть до табору збірної після довгого та виснажливого сезону у своїх клубах. Відзначу, що близько 70% запрошених – це легіонери. З метою відновлення мною був підключений центр здоров’я, а це доволі солідна медична установа. У цьому центрі працюють шість кандидатів медичних наук, які спеціалізуються саме на спорті”, – зазначив Мельник.

Тренуватися збірна буде в залі манежу Коледжу фізичного виховання – тут відбудеться і міжнародний турнір в травні, тут гратимуться і матчі Євроліги – 9-11 червня.

“Напевно, це найкращий зал на Західній Україні. Там тільки ігрова поляна 46х23м. Настил – канадський клен, який у свій час був спеціально покладений спеціально для баскетбольної “Говерли”, – зазначив президент ФВУ.

Міжнародний турнір відбудеться в рамках учбово-тренувального збору. Це буде турнір на призи міського голови Івано-Франківська, приурочений 355-й річниці міста, яка відзначається 7 травня. Турнір відбудеться 11-13 травня в ігровому залі Коледжу фізвиховання.

Свою участь в ньому вже підтвердили збірні Білорусі та Латвії, які також гратимуть у відборі на чемпіонат світу-2018. Також в турнірі зіграють національна збірна і, що особо важливо, молодіжна збірна, яка вже невдовзі після турніру, а саме 18-20 травня, боротиметься у Сербії за єдину путівку на світову першість.

“Можна сказати, цей турнір саме для “молодіжки”, адже ця команда матиме найкращий спаринг серед усіх учасників, тому що гратиме із сильними дорослими збірними. Після турніру молодіжна команда залишиться в Івано-Франківську і вже 17 травня вилетить у Сербію”, – говорить Михайло Мельник.

“Такі змагання – відмінна школа і для юних волейболістів, вони побачать у справі кращих волейболістів країни, побачать, до чого треба прагнути. Взагалі, цей турнір велика подія для міста, для регіону та й, вважаю, для волейбольної України, адже такі турніри серед національних чоловічих збірних вже давно не проводилося в нашій країні”, – наголошує президент ФВУ.

За матеріалами ФВУ, передає sport.if.ua.


Поділитися публікацією: