Поділитися публікацією:

21 квітня перед початком вистави мандруючого цирку “Олімп” в Івано-Франківську відбулася акція “За цирк без тварин”.

Її організували активісти “Національного корпусу”, до заходу долучилися представники ГО “Дім Сірка” та просто небайдужі мешканці. На шляху відвідувачів цирку люди тримали плакати на кшталт “Цирк вбиває”, “Дикі тварини – не розвага” та зверталися до них через мікрофон.

natsionalniy-korpus-tvarini-v-tsirku-aktsiya-01460

natsionalniy-korpus-tvarini-v-tsirku-aktsiya-01473

“Для тварин – це не просто важка робота, це страждання, які ведуть їх до загибелі. Ми люди, і це має якось проявлятися в нашій діяльності, і до тварин в тому числі… Я не буду бажати вам приємного перегляду, тому що це не може бути приємно – дивитися, як інші страждають”, – сказав Сивачук гостям цирку.

Наталя Когут, керівниця ГО “Дім Сірка”, разом з іншими активістами прийшла з колись покинутими собаками, яких взяли під опіку. Вона закликала відвідувачів шоу знайти в інтернеті ролики, як дресирують циркових тварин, аби дізнатися про їх реальне життя.

“Виховання дітей має бути не на прикладах жорстокості, а на любові до тварин”, – зазначила Когут, інформує “Галка”.

natsionalniy-korpus-tvarini-v-tsirku-aktsiya-01476

natsionalniy-korpus-tvarini-v-tsirku-aktsiya-01478

Акція не сподобалася охороні ТЦ “Арсен”, на автомобільній стоянці якого розмістився цирк, та самим артистам. Перші скаржилися поліції, що захід йде на приватній території і з ними не погоджений, а циркачі не оцінили, що їхні ворота та інше майно обклеєли зоозахисними наклейками.

До слова, акція “За цирк без тварин” цієї весни триває по всій Україні.

Джерело


Поділитися публікацією: