Поділитися публікацією:

Сьогодні у Богородчанському районному суді розпочали розгляд адмінпорушення щодо начальника обласного управління ДМС Сергія Саїва.

Нагадаємо, Сергій Саїв був затриманий патрульними за кермом свого автомобіля у стані алкогольного сп’яніння. Пройти медосвідування чиновник відмовився. Поліцейські у присутності двох свідків склали адмінпротокол за статтею 130 КУпАП (відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан сп’яніння або щодо вживання таких лікарських препаратів, що розцінюється як керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Нещодавно в Івано-Франківському міському суді відбулось перше слухання у праві, втім посадовець на нього не з’явився. Пізніше надійшла заява від Сергія Саїва про передачу матеріалів до суду за місцем проживання – до Богородчанського районного суду.

Справу у Богородчанському суді веде суддя Ірина Круль, інформує Бліц-Інфо. Сьогодні у суді продовжили слухати свідків. Зокрема, патрульну, що приїжджала на допомогу колегам, щоб прискорити процес оформлення адмінпротоколу, а саме записувала пояснення свідків, не спілкувавшись з самим водієм.  Адвокат Саїва цікавився у патрульної, хто саме привів свідків до автомобіля та пояснював їм для чого вони потрібні.

“Після відбирання показів у свідків ми покинули місце поїхавши на свій квадрат патрулювання. Більше цей автомобіль ми не зупиняли”, – розповіла патрульна.

Відтак свідчила лікар-нарколог Любов Луцька, яка розповіла, що проводила медичний огляд Саїва після того як заступила на зміну.

“В кінці медичного огляду ми провели тест на Драгері, він був по нулях. Потім ми провели ще відбір крові”, – пригадала медик.

Лікар наголосила, що під час огляду Саїв не перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Оскільки не з’явилися всі свідки засідання продовжиться 11 травня о 8.30.


Поділитися публікацією: