Поділитися публікацією:

Цього разу заняття проводили заступник начальника Коломийського відділу обслуговування громадян Ганна Гринюк та заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ірина Старик.

Ганна Гринюк розповіла про особливості загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пояснила, чим відрізняється страховий стаж від  трудового, акцентувавши на залежності розміру пенсії  від сплачених страхових внесків до пенсійного фонду.

– З метою особистого контролю людьми за сплатою роботодавцем  страхових внесків і створено веб-портал електронних послуг ПФУ, – підсумувала Ірина Старик, розповідаючи про реєстр застрахованих осіб, що  забезпечує завантаження і збереження відомостей про стаж та заробітну плату кожного, хто перебуває в офіційних трудових відносинах.

Майбутні пенсіонери отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

– Варто зазначити, що на Коломийщині люди йдуть на пенсію без зайвих хвилювань і клопотів, – заявила начальник місцевого управління фонду Галина Григорчук. – І це закономірно: коли людина чітко знає, що вона заробила, яким чином нараховується її пенсія, то навіщо перейматися зайвими підозрами?

Інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Поділитися публікацією: